• Неодамнешно
Активни машки активни тешки тешки товари од тешка категорија
zoom_in

Активни машки активни тешки тешки товари од тешка категорија

DEN 543.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кога е време за одмор и закрепнување, не гледајте подалеку од овие ултра премија тешка категорија Тери карго -џогери. Изграден со најдобриот француски Тери што можевме да го најдеме и со мека завршница со путер, никогаш нема да сакате да ги соблечете. Подземниот карго џеб е одличен за дополнително складирање и преклопувањето на рипстоп додава дополнителен стил. Спарете ги овие со нашите подеднакво прекрасни териски худи со тешка категорија за да го завршите изгледот 88% BCI памук / 9% полиестер / 3% Spandex Heavyweight Mini Terry. 88% BCI памук / 9% полиестер / 3% спандекс 1 x 1 ребра (манжетна). 100% полиестер рипстоп (преклоп). Еластична лента за половината w/ надворешно цртеж за влечење. Отворени џебови за рака. Товар џеб w/ патент и влечкач на кабел. Iridescent рефлексивно лого на Атлукс. Машина за перење. COO-Jordan.

Избор на купувачи..