• Неодамнешно
Дизајн на силуета за миленичиња „Ступел Индустри“ Мали големи кучиња минималистички дизајн 13, дизајн од Итан Харпер
zoom_in

Дизајн на силуета за миленичиња „Ступел Индустри“ Мали големи кучиња минималистички дизајн 13, дизајн од Итан Харпер

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Уметничките дела се однесуваат на : животинско, цицач, животински свет, куче, домашно милениче, кучешки, силуета,. Дизајн од Итан Харпер.

Избор на купувачи..