• Неодамнешно
Чудо на нација маица за бебиња и мали деца, сет на резервоари и шорцеви, 3-парчиња, големини 12 милиони-5Т
zoom_in

Чудо на нација маица за бебиња и мали деца, сет на резервоари и шорцеви, 3-парчиња, големини 12 милиони-5Т

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа облека со три парчиња поставена од Wonder Nation е симпатичен додаток на неговата гардероба! Стилиран и подготвен за одење, овој сет за момчиња за бебиња и мали деца има маица, резервоар и шорцеви за да се спарат заедно или да се мешаат и да се совпаѓаат со другите омилени на нација. Изработена во удобна ткаенина, овој комплет за облека на момчињата е совршен за време на играње, лежење и целодневни излегувања со семејството. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица, 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; џеб на градите. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; екипаж; без ракави; џеб на градите. Кратки карактеристики : Повлечен стил со еластична половината за дополнителна удобност; Врза за влечење; Акценти на копчињата; валани манжетни. Маицата, резервоарот и шорцевите на момчињата за бебиња и мали деца поставени од Wonder Nation.

Избор на купувачи..