• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност 'Виножито прскање текст жирафа 3' платно уметност од фан фанки
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност 'Виножито прскање текст жирафа 3' платно уметност од фан фанки

DEN 478.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Светската уметничка група е водечки издавач на уметност кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка.000 слики годишно. - Шарена, распрскувана жирафа со бои со цветни очила насликани на страница со книги. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа.

Избор на купувачи..