• Неодамнешно
Наставник од не'рѓосувачки челик на Капетан Америка за момчиња, сина рамка часовник, сина најлонска лента
zoom_in

Наставник од не'рѓосувачки челик на Капетан Америка за момчиња, сина рамка часовник, сина најлонска лента

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кажете време во стил со овој часовник! Marvel Captain America Boys's Timestry Steel Time наставник Сина рамка часовник, сина најлонска лента : кутија од не'рѓосувачки челик од 32мм со сина рамка. 16мм сина најлонска лента. Dial се одликува со капетан Америка. Клип на велкро. Минерален стаклен кристал. Стек од не'рѓосувачки челик. Јапонско движење на кварц. Отпорност на вода на 100 '. Димензии на случајот : 32мм x 36mm x 9mm. Димензии на каиш : 16мм x 7,5 ". Сребрен оксид SR626 SW батеријата трае до 2 години.

Избор на купувачи..