• Неодамнешно
Bootion Cent Cutout Bootie
zoom_in

Bootion Cent Cutout Bootie

DEN 665.44

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа faux кожа бута од Brinley Co. има вкрстен дизајн на каиш и отворен пети. Plенкиот отворен центар за отворен центар создава прекрасен дизајн. Тенката потпетица на стилето додава ласкава висина додека поштенскиот нагоре го прави лесен пристап. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..