• Неодамнешно
Georgeорџ Машки долг ракав над кошулата, големини S-3XL
zoom_in

Georgeорџ Машки долг ракав над кошулата, големини S-3XL

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од работните денови до викендите, кошулата со копчиња на Georgeорџ е ладен и удобен избор. Опуштеното вклопување обезбедува малку дополнителна просторија, што го прави идеално за положување преку мета, но исто така изгледа совршено полиран самостојно. Изработена со допир на стрии за потег-со тоа што се вклопува, оваа кошула е сигурно дека ќе биде таа што ќе ја достигнете повторно и повторно. Само на. Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : шири јака. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две копчиња од градите. Карактеристики : Изработени со допир на стрии за вклопување и удобност. Копче за мажи пред кошулата од Georgeорџ.

Избор на купувачи..