• Неодамнешно
Класичен аранжман за бело цвет, аранжман со бела цветна вазна Икебана, галерија, завиткана од платно, печатена wallидна уметност, 36x48
zoom_in

Класичен аранжман за бело цвет, аранжман со бела цветна вазна Икебана, галерија, завиткана од платно, печатена wallидна уметност,

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растение; Грнчарство; Вазна; Тегла; Цвеќе; Цвет; Икебана; Украс; Цветниот аранжман; Цветен дизајн; Образец; Графики; Сликарство;. Дизајн од Сали Сватленд.

Избор на купувачи..