• Неодамнешно
Компатибилен сензор за замена на REPH за брзина за 1999-2001, 2004 година- Hyundai Sonata 2001- Kia Optima 4Cyl 6Cyl 2.4L 2.7L 2.5L 3,3L излезно возило на пренос
zoom_in

Компатибилен сензор за замена на REPH за брзина за 1999-2001, 2004 година- Hyundai Sonata 2001- Kia Optima 4Cyl 6Cyl 2.4L 2.7L

DEN 623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфит на производи : Директна фиксација : Продадена индивидуално Конфигурација : 3-ПИН ПИН МАЛЕН ТЕРМИНАЛ; 1 Femaleенски Connect Ortype : Излез на пренос/Сензор за брзина на возилото Број на делот : SC329, 917606 Warranty : 1-годишна замена неограничена-милеа гарант Произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за ОЕ Заменски производ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел. Подготвување - најприфатливото име на брендот за делови за замена што ви требаат! Замената е професионален бренд за автободи, делови за осветлување, електрични, сопирачки, суспензија, внес и издувни гасови и производи за ладење и греење. Сите брендови за замена вклучуваат 1-годишна, неограничена гаранција за километража. Број на размена на дел : SC329, 917606.

Избор на купувачи..