• Неодамнешно
Petit Lem бебе девојче со качулка
zoom_in

Petit Lem бебе девојче со качулка

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Облека се-во-една, направена со денови на истражување! Оваа слатка качулка е лента во различни тонови на розова боја со симпатична мала помпом на горниот дел од врвот. Ципер со целосна должина го олеснува облекувањето, додека тонските џебови од кенгур го одржуваат забавно. Манжетни и кокошки со ребрести ја одржуваат студот и топлината внатре. Petit Lem бебе девојче со качулка (3м-24м).

Избор на купувачи..