• Неодамнешно
Dearfoams женски молски купови измешани влечки со стапала
zoom_in

Dearfoams женски молски купови измешани влечки со стапала

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувствувајте се-за-да верувам-мекоста е само неколку кликања! Одликувајќи се со луксуз Шерпа, заедно со нашите класични табани за пена за меморија, овие мобилни измами се задолжителни за кога на нозете им треба пауза. И со трајни надворешни простории на затворен/отворен простор и дизајни за перење машина, тие се одлични избори за релаксација во тек! Luxe Sherpa Teddy Upry . пријатно обликувано стапало . DF Adapt Technology ги задржува нозете пријатни, никогаш не се испотени . мемориската пена во меморија додава дополнителна удобност.

Избор на купувачи..