• Неодамнешно
Vanity Fair Radiant Collection Collectionенски светлина и луксузни кратки гаќички, пакувања, големини S-3XL
zoom_in

Vanity Fair Radiant Collection Collectionенски светлина и луксузни кратки гаќички, пакувања, големини S-3XL

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Запознајте ја нашата нова Vanity Fair Radiant College College Light Model 2 е носена големина X-Large. Кратка долна облека за жени. Синдејт ткаенина е лесна и удобна со луксузно чувство. Нема лента за чипка од чипка. Мека чипка за совршена комбинација на удобност и елеганција. Целосната задна покриеност останува на место цел ден без возење нагоре. Понудени во големини S - 3 XL (видете ја табелата со големина за детали). 89% полиамид, 11% еластан, 100% памучен лагер. Увезени. Инструкции за нега на ткаенини : Машината што се пее. Vanity Fair Точка бр. 3413135. Vanity Fair Radiant College Light & Luxe Short.

Избор на купувачи..