• Неодамнешно
Персонализирана женска розова златна скрипта со име на скрипта
zoom_in

Персонализирана женска розова златна скрипта со име на скрипта

DEN 2980.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Носете накит што вели кој сте! Нашиот ѓердан од скрипта со цврсто розово злато го наведува вашето име во смел, смел стил кој е фино направен само за вас. Персонализираното име е суспендирано на ланецот Rolo 18 "Наведете 1 име од 4 до 12 букви. Само првата буква ќе биде капитализирана. Создадете една за себе и една како подарок! Позлатено од розово злато. Персонализирајте со име помеѓу 4 до 12 букви, прва буква ја капитализираше само 18 -тиот ланец на јаже со затворач на пролетниот прстен.

Избор на купувачи..