• Неодамнешно
Колекција за прилагодени рефлексии, 2 Бесплатни ролетни од дрво, ролетни со песок, 3 8 Ширина 48 Должина
zoom_in

Колекција за прилагодени рефлексии, 2 Бесплатни ролетни од дрво, ролетни со песок, 3 8 Ширина 48 Должина

DEN 744.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ролетни од дрво без безжични безобразни безобразни се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец. Ролетните од дрво од дрво нудат безвременски изглед во издржлив, отпорен на влага што е направен да изгледа како вистинско дрво. Обезбедувајќи највисок квалитет со неверојатна вредност, ролетни со безжични дрвени од лебење од леволо 2 ”се изработени од Nuwood ™, уникатен материјал што нема да искриви, пука или избледи и е поотпорен на топлина, влажност, гребнатини и вдлабнатини. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домови со мали деца или миленичиња, правејќи го ролетни за безобразни дрва од леволор 2 ”, овластено најдобро за детски производ. Колекцијата за рефлексија има голем број на белци за чист изглед. Levolor Custom Reflections Colletion 2 "Безобразни ролетни за безобразно дрво : Обичај направено за совршено вклопување. Безвременски изглед со траен дизајн. Направено со Nuwood ™. Безжичен операција, сертифициран најдобар за деца. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Вклучува стандардна валенција со вметнување ткаенина. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно се чисти.

Избор на купувачи..