• Неодамнешно
Амазфит Гтс Паметен Часовник - Графит Црн
zoom_in

Амазфит Гтс Паметен Часовник - Графит Црн

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Супер-елегантното тело на часовникот од 8,8 мм е направено од лесна, но издржлива алуминиумска легура од типот на авиони и тежи само 24,4 гр, додека заоблениот стаклен екран сличен на океанот се асимилира во дизајнот без рамки, за целосно потопување во вашиот дисплеј. Погледнете што сакате, кога сакате, благодарение на површината за прикажување од 1,75 инчи, која се зголеми за 14% во споредба со претходната генерација, и може да се пофали со сооднос од 72,4% екран-тело што е меѓу највисоките во индустријата за паметни часовници. Дополнително лесно и тенко Алуминиумско Тело од 8,8 мм, Ултра HD Amoled Дисплеј и класична навигациска круна. Следете го отчукувањата на срцето цел ден дури и додека пливате и добивајте предупредувања за ненормално високи или ниски отчукувања на срцето. Тоа може да го користат возрасни и тинејџери. Прикажи И Дизајнирајте Дополнително светло и тенко Алуминиумско Тело од 8,8 мм, Ултра HD Amoled Дисплеј и класична навигациска круна. Фитнес Партнер 150+ вградени спортски режими, паметно препознавање на 8 спортски и 5 сателитски навигациски системи. Биотракер ппг 3.0 Биометриски Сензор Монитор на крв-кислород, отчукувањата на срцето, нивото на стрес и спиењето и Системот за Проценка на Здравјето НА ПАИ. Длабинско Следење на Квалитетот На Спиењето и Дишењето. Биотракер ппг 3.0 Биометриски Сензор.

Избор на купувачи..