• Неодамнешно
1-во. САД Управуваат Скриј Кожен Машки Фустан Појас со Закривена Златна Боја Заврши Брава
zoom_in

1-во. САД Управуваат Скриј Кожен Машки Фустан Појас со Закривена Златна Боја Заврши Брава

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Монтаук Кожа Клуб 1-1/4 во. САД Управуваат Скриј Кожен Ремен За Машки Фустан со Закривена Златна Боја Бравата Монтаук Кожен Клуб машки кожен фустан појас направен во Лонг Ајленд, ЊУЈОРК. 1-1/4 во.широк појас направен од Американски Управувачки Кожи кои се пржени од зеленчук, што резултира со поиздржлив појас. Издржливиот кожен ремен има заоблена брава во златна боја. Еднократна лента без полнила, помагајќи да се спречи лупење и пукање. Процесот на сончање зеленчук е еколошки.

Избор на купувачи..