• Неодамнешно
Каролини Богатства BB1287DS Шаховска Табла Вар Зелена Шиба Inu Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства BB1287DS Шаховска Табла Вар Зелена Шиба Inu Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства BB1287 DS1216 Шаховска Табла Вар Зелена Шиба Inu Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобоен Ѕид или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Шиба Ину уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Избор на купувачи..