• Неодамнешно
Бетмен против Супермен 4 Дц Филмска Фигура, Чудо Жена Со Кејп Прозорец Кутија
zoom_in

Бетмен против Супермен 4 Дц Филмска Фигура, Чудо Жена Со Кејп Прозорец Кутија

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете ја акцијата дома Со Амазонската супер-хероина, Вондер Жена. Стоејќи висока четири инчи и тежи нешто помалку од половина фунта, оваа колекционерска фигура сигурно ќе биде извонредна во секоја колекција. Соберете ги сите за да соберете свој херојски тим бидејќи тежината на светот е во ваши раце! Бетмен против Супермен 4 " Дц Филм Слика, Се Прашувам Жена Со Кејп Прозорец Кутија : Возраст : 14 години и повеќе. 1 стилизирани, 4 " фигури на поп-културата. Над 50 проценти умираат. Високо колекционерски, стилизирани фигури од поп-културата. Супериорен квалитет на бојата и изработка.

Избор на купувачи..