• Неодамнешно
Убавина Убавина Масло-1. оз
zoom_in

Убавина Убавина Масло-1. оз

DEN 551.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа високо концентрирана формула не содржи вода и постигнува совршена рамнотежа помеѓу кожата и маслото, обезбедувајќи врвен сјај и антиоксидантна заштита. Акумулација за обновен, поздрав и помлад изглед на тен.

Избор на купувачи..