• Неодамнешно
Докери Машки Директно Вклопуваат Лесно Каки Со Истегнување
zoom_in

Докери Машки Директно Вклопуваат Лесно Каки Со Истегнување

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесна нега, лесно носење. Кога поводот бара полиран изглед, овие разноврсни каки ќе ве одржат да изгледате стилски цел ден. Сега со додадено истегнување, без технологија За Брчки и Појас За Удобност При Движење, овие панталони се моментални омилени. Твил. Истегнете се. Рамен фронт. Права нога. Седи на половината. Поштенски летаат со затворање копче. Сите Движење Удобност Појас со природни појас соочува и морнарица обврзувачки. Едно копче за заварување-преку задните џебови. Нема Технологија За Брчки; Супер меко чувство. Измијте И Исушете Внатре Со Слични Бои; Отстранете Веднаш. Онлајн Ексклузивни. Не смее да се враќа или разменува во продавниците.

Избор на купувачи..