• Неодамнешно
Стерлинг Сребрена Официјална лиценцирана Грчка Сестринство Делта Делта Делта Емајлирана Лизгачка Бангл
zoom_in

Стерлинг Сребрена Официјална лиценцирана Грчка Сестринство Делта Делта Делта Емајлирана Лизгачка Бангл

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршено додајте ја вашата облека додека ја покажувате гордоста на сестринството со Оваа Нараквица Логоарт бангл. Изработен од сребро со полиран финиш, овој привлечен тресок може да се пофали со симбол На Делта Делта Делта во син емајлиран кружен шарм од 19 мм. Поддржете го вашето сестринство со стил со овој голем лизгачки удар долг 7 инчи и широк 2 мм. Стерлинг Сребро, Делта Делта Делта, Бангл Нараквица, Полиран, Кука,.

Избор на купувачи..