• Неодамнешно
Примарни Сребрени Сребрени Крстови Обетки
zoom_in

Примарни Сребрени Сребрени Крстови Обетки

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Изразете ја својата вера со сјаен талент носејќи ги овие сребрени обетки со крстови. Овие прекрасни обетки од 37х14мм имаат нежен висечки вкрстен мотив за давање духовен стил со современо чувство. Доаѓа со француски затворачи за жица за лесно носење, овие обетки се само совршени.Метална Тежина : 2,27 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Вкрстени Обеткиполов : женско затворање : Кукаметал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 37мм х 14ммсолиди вашиот предмет пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Сребрена, Цврста, француска Жица.

Избор на купувачи..