• Неодамнешно
Национално Тркало Лого Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО
zoom_in

Национално Тркало Лого Одговара изберете: 1999-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 1995-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Произведени со челик со врвен степен, Националните цилиндрични лежишта се дизајнирани и дизајнирани да ги задоволат спецификациите на ОЕ. СИЛЕН и ИЗДРЖЛИВ контролиран процес на термичка обработка за јачина и издржливост. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Прецизност произведена со користење на челик со врвен степен за издржливост и перформанси. ДИЗАЈН ВО СТИЛОТ на ОЕ е Дизајниран Да ги исполнува спецификациите НА ОЕ. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ користи водечка индустрија за домашни и увозни апликации. Одговара Изберете : 1999-2019 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 1995-2018 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 1989-1999,2008-2019 ГМЦ СИЕРА 2004-2012,2015-2018 ШЕВРОЛЕТ КОЛОРАДО 1999-2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 1988-1999 ШЕВРОЛЕТ гмт-400 2002-2009 ШЕВРОЛЕТ ТРАИЛБЛАЗЕР 1995-2003 ШЕВРОЛЕТ С КАМИОН 1992-2015,2017-2018 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 1992-1998,2000,2002-2018 ГМЦ ЈУКОН 2002-2013 ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА 2001-2018 гмц ЈУКОН ХЛ 2004-2012,2015-2018 ГМЦ КАЊОН 2006-2010 ХАМЕР Х3 1999-2000,2002-2018 КАДИЛАК ЕСКАЛАДА 2002-2009 ГМЦ ПРАТЕНИК 1999,2001 ГМЦ ДЕНАЛИ 1995-2003 ГМЦ сонома 1997-2014 шевролет ЕКСПРЕС Г1500 2003-2005 ШЕВРОЛЕТ АСТРО 1992-1999 ГМЦ ПРИГРАДСКИ 2004-2007 БУИК РЕНИЕ 1988 ГМЦ ГМТ-400 1992-1994 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 2002-2004 ОЛДСМОБИЛ БРАВАДА И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ЈА ВАШАТА возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Избор на купувачи..