• Неодамнешно
Крејола Бришење Обоени Моливи, Избрани Бои, Почетник Дете, Брои
zoom_in

Крејола Бришење Обоени Моливи, Избрани Бои, Почетник Дете, Брои

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создавањето страници за совршено боење слики, сезонски занаети и цртежи е полесно од кога било со 10 Моливи во боја Што Може Да се Избришат во класични бои, вклучувајќи црвена, портокалова, жолта, жолта зелена, зелена, небесно сина, сина, виолетова, црна и кафеава. Со гума за бришење на секој молив, децата лесно можат да направат промени во училишната работа и цртежите кога е потребно. Овие обоени моливи се идеални за училници и станици за домашни задачи каде што децата можат да ги направат потребните промени наместо да мора да почнат одново или дури и да се откажат. Спарете ги овие обоени моливи со нивната омилена книга за боење за долго возење или лет со автомобил. Идеален за почетник унисекс дете, возраст 6 & до. МОЛИВИ ВО БОЈА ЗА БРИШЕЊЕ КРЕОЛА : со гума за бришење на секој молив, децата лесно можат да направат промени или корекции ВО ПАР СО БОЕНКИ : Избегнувајте фрустрација и дајте им на децата обоени моливи што ќе им овозможат да прават ажурирања доколку сакаат. БЕЗБЕДНО и НЕТОКСИЧНО : Идеално За почетник унисекс дете, на возраст од 6 и повеќе години. МОЛИВИ во БОЈА за БРИШЕЊЕ : со гума за бришење на секој молив, децата лесно можат да направат промени или корекции. СПАРЕТЕ СО БОЕНКИ : Избегнувајте фрустрација и дајте им на децата обоени моливи што ќе им овозможат да прават ажурирања доколку сакаат. БЕЗБЕДНО и НЕТОКСИЧНО : Идеално За почетник унисекс дете, на возраст од 6 и повеќе години.

Избор на купувачи..