• Неодамнешно
Маринко-2.5 Вратило Стандард Бришач Комплет
zoom_in

Маринко-2.5 Вратило Стандард Бришач Комплет

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

2.5" Стандарден Комплет За Бришачи На Вратило (32002) Од Маринко. Тип : 110 Степен. Овој врвен производ е стручно изработен во согласност со строгите индустриски стандарди за да понуди спојување на добро избалансиран дизајн и високо ниво на изработка. Произведен од водечки во индустријата материјали користејќи ажурирана опрема, обезбедува вечна сигурност и трајна вредност. Овој производ се одликува со целосна гаранција за квалитет, ненадмината од кој било друг. Маринко 32002-2.5" Вратило Стандард Бришач Комплет.

Избор на купувачи..