• Неодамнешно
Принстон Абигејл Преоптоварен Тепих Од Дамаск, Сина Беж, 8' 10'
zoom_in

Принстон Абигејл Преоптоварен Тепих Од Дамаск, Сина Беж, 8' 10'

DEN 1242.56

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боја : Сина/Беж. Висина на купот : 0,75 инчи. 65% Полиестер, 12% Памук, 10% Вискоза, 9% Предиво, 4% Латекс. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Големина : 8 'х 10'. Стилски додаток за секоја соба. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени.Принстон Килим Колекција.

Избор на купувачи..