• Неодамнешно
Creativity Street® Четка За Боја На Триножник, Избрани Големини, Кратка Рачка, По Сет, Комплети
zoom_in

Creativity Street® Четка За Боја На Триножник, Избрани Големини, Кратка Рачка, По Сет, Комплети

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Четките за штафелај со кратки рачки имаат рачки во боја на природно дрво, алуминиумски ферули и црни влакна. Овие четки се одлични за темпера бои. Секој сет содржи 4 четки во избрани големини (1/4", 1/2", 3/4", и 1"). Пакетот вклучува 12 комплети за вкупно 48 четки за боја. • Четки со природна боја со кратки рачки со алуминиумски ферули. * Четири избрани големини • Големини : 1/4" 1/2" 3/4" 1" • Многу цврст.

Избор на купувачи..