• Неодамнешно
Дизајнарт Песочен Пејзаж Со Сонце Модерен Ѕиден Часовник
zoom_in

Дизајнарт Песочен Пејзаж Со Сонце Модерен Ѕиден Часовник

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исклучителен дизајн кој носи убавина во вашиот дом и канцеларија, Овој црвен Модерен И Современ кружен ѕиден часовник . се печати на сто проценти цврст алуминиум.- Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи-овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, Овој Песочен Пејзаж со Сончев Часовник пристигнува со вклучена batt батерија и е подготвен веднаш да се инсталира на вашиот ѕид. Ова е Куќа/Земја преголем круг часовник е достапен во различни големини, И гарантира да биде во центарот на вниманието на вашиот простор. Карактеристики. - 1 мм алуминиум одделение лим. - Достапно во круг-23х23 29х29 36х36. - Висококвалитетниот Сјаен Слој обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава лебдечка уметничка илузија. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за закачување. - Користете крпа од микрофибер за лесно чистење. - Standard стандард на батеријата вклучени со секоја нарачка. - Без напор за инсталирање и закачување На Ултра Сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и инструкции. Вклучени батерии.

Избор на купувачи..