• Неодамнешно
Суперлајт-Бар Лента-Сребрена
zoom_in

Суперлајт-Бар Лента-Сребрена

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фи ' зи : К Бар : лентите се развиваат и тестираат заедно со водечките возачи – од патот и циклокросот, за да дадат најсложени повратни информации за стисокот, удобноста и чувството на секој терен и растојание и во секој вид временски услови. Следствено, фи ' зи : к разви Лента : ленти во опции со три различни дебелини и со голем број различни текстури. Секој е достапен во голем број различни бои за да одговараат на боите на вашиот велосипед и клуб. Сите Фи ' зи : к Лентите се направени со издржлив, дише и тактилен перфориран Микротекс материјал. Перфорациите со ласерско сечење не значат никакви искинувања или солзи. Суперлесната лента користи дебелина од 2 мм за крајна повратна информација и контрола. Леплива Лента за Допир дава крајна влечна сила, за лоши временски услови и услови за тестирање. Сите комплети За Ленти со Ленти доаѓаат во комплет со две ролни лента, две дополнителни ленти за ленти за стегите на рачката, две завршни ленти и два приклучоци за крај на шипката. Суперлесната лента користи дебелина од 2 мм за крајна повратна информација и контрола. Направено со издржлив, дише и тактилен перфориран микротекс материјал. Перфорациите со ласерско сечење не значат никакви искинувања или солзи. Доаѓа во комплет со две ролни лента, две дополнителни ленти и две завршни ленти. Вклучени се два приклучоци за крај на лентата. Дише и пере.

Избор на купувачи..