• Неодамнешно
Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРИРК 5Х5. М-ГНМТЛ, 2090ИРК-25127Г71
zoom_in

Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРИРК 5Х5. М-ГНМТЛ, 2090ИРК-25127Г71

DEN 5759.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Црн Носорог Фрли Алуминиумски Раб БРИРК 20Х9 5Х5, 0 М-ГНМТЛ-12ММ, 2090ИРК-25127Г71. 2090ИРК-25127Г71. 5х5, 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Избор на купувачи..