• Неодамнешно
Цукинеко Мементо Подлога За Мастило На База На Вода За Печат-Лондонска Магла
zoom_in

Цукинеко Мементо Подлога За Мастило На База На Вода За Печат-Лондонска Магла

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете ја Оваа Мементо Подлога За Мастило Во Лондон Сенка За Магла во вашиот комплет за снабдување со изработка за сите ваши потреби за печат отпорни на избледување. Произведен Од Цукинеко, брзо се суши за неколку секунди, што ја намалува можноста за размачкување. Подлогата за мастило на база на вода може да се користи со различни видови и големини на печати. Создадете трајна боја на многу видови хартија. Украсете албум со фотографии или бележник, честитка или обвивка за подароци за сопствен и домашен дизајн. Чувајте го покриен за подлогата да остане влажна и подготвена за употреба. Мастило Рампа Мементо Боја Лондонска Магла : Произведена од Цукинеко. Мементо мастило рампа карактеристики солидна чувствува и цврсто ткаени ткаенина за дури и покриеност. Користете со различни марки. Суши брзо. Отпорен на избледување. Долготрајни перформанси. Водоотпорен и водоотпорен. Може да се користи со бојадисување. Користете на повеќето типови хартија, вклучувајќи обложени и необложени. Создава трајна боја.

Избор на купувачи..