• Неодамнешно
Стандарден Прекинувач ЗА Заклучување На Вратата ЗА Палење П Н: ПДС-Одговара изберете: 2004-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 2004 - ДОЏ СТРАТУС
zoom_in

Стандарден Прекинувач ЗА Заклучување На Вратата ЗА Палење П Н: ПДС-Одговара изберете: 2004-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ, 2004 - ДОЏ СТРАТУС

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стандарден Прекинувач За Заклучување На Вратата За Палење P/N : pds-158 прекинувачот со Директно вклопување со Директно вклопување ги заменува оштетените единици OE за да ја врати функцијата за заклучување на вратата за напојување. Проводниците од бакарна легура обезбедуваат супериорна електрична спроводливост со ниски отпорни загуби. Робустен дизајн и висококвалитетни материјали ги задоволуваат строгите барања на денешниот професионалец за услуги. Сите наши прекинувачи се направени на ое спецификации за да обезбедат правилно вклопување, форма и функција. Прекинувач За Заклучување На Вратата За Напојување.

Избор на купувачи..