• Неодамнешно
Малата Планета Од Момчињата На Картер 1-Парче Цврсто Вклопување Органски Памучни Пижами Без Нозе
zoom_in

Малата Планета Од Момчињата На Картер 1-Парче Цврсто Вклопување Органски Памучни Пижами Без Нозе

DEN 241.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направено од 100% сертифициран органски памук, ова 1 парче ќе го одржува вашето бебе удобно цела ноќ. Памучните Јп на картер не се отпорни на пламен. Но, не грижи се! Тие се дизајнирани со цврсто и еластично вклопување за безбедност и удобност. Патенти од глуждот до брадата. Безбедносно јазиче за заштита на малите бради ДО 5 T.дизајн Без Нозе. Ребрести манжетни и деколте. Печатење на диносаурус. Сертифициран Органски Според Глобалниот Органски Текстилен Стандард. 1 парче-Onesie-Спиење . Памучните јп не се отпорни на пламен. За да им помогнете на децата да бидат безбедни, памучните пј секогаш треба цврсто да се вклопат. 100% органско памучно ребро. Увезени. Машина за перење.

Избор на купувачи..