• Неодамнешно
Хартија И Плик # Деловни Комерцијални Пликови, 1 2, Бело, 50 Пакет
zoom_in

Хартија И Плик Деловни Комерцијални Пликови, 1 2, Бело, 50 Пакет

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете дека мислите на бизнис со Пликови Во Комерцијален Стил На Џем Хартија И Плик. Идеален и суштински за испраќање фактури, писма, изјави и многу повеќе за деловна и комерцијална употреба. Исто така одлично за чување плати и документи од канцеларија до дома или обратно! Со проѕирен пластичен прозорец на секој плик, ќе заштедите време без да морате да се обраќате на секој со имиња и адреси. Овој пакет содржи 50 комерцијални пликови на прозорци. Секој плик е со димензии 4 1/8 " х 9 1/2", има отвор на брошура, директно размавта, затворање на непцата, направен е од 24 фунти. хартија, и има мазна завршница. Големина : 4.125 во х 9.5 Во Боја : Бело. Големина : #10 (4.13 х 9.5 инчи). Количина : 50 Пакет. Обликувани од хартија од 24 килограми, јасни, бели пликови имаат директно размавта со затворање на непцата. Совршен за деловно испраќање, организирање, сметки, чекови, картички, депозити, покани или какво било соопштение!.

Избор на купувачи..