• Неодамнешно
Каролини Богатства CK2026CHF Под дрвото француски Булдог Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна
zoom_in

Каролини Богатства CK2026CHF Под дрвото француски Булдог Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства CK2026 CHF Под дрво француски Булдог Знаме Платно Куќа Големина Голем, разнобоен Под дрво француски Булдог Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на француски булдог. Одличен подарок за сопственик на француски булдог. Ако Пролетта е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Ова Големо Знаме за да додадете во вашите украси За Пролетната сезона. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Избор на купувачи..