• Неодамнешно
Топс Ажурирања Млб Бејзбол Тргување Картички Закачалка Кутија-Картички
zoom_in

Топс Ажурирања Млб Бејзбол Тргување Картички Закачалка Кутија-Картички

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

2020 Ажурирања На Топс Млб Кутија За Закачалки За Бејзбол Картички Продолжете Со Прославата На Топс На Децениите Во Серијата За Ажурирање На Топс Бејзбол! Одликувајќи се со модерни ѕвезди, трансакции со играчи, врвни перспективи и историски Mlb® oll-Star game® и содржина на postseason®, вашата колекција не е комплетна без објавување На Серии За Ажурирање На Bopps Baseball! Серијата За Ажурирање на бејзбол топс прикажува фотографија со висока акција, колекционерски инсерти, автограми и сувенири од најкол-колекционерските играчи во mlb®. Секое Пакување содржи Шеесет и седум (67) 2020 Ажурирања Бејзбол Картички. Секое пакување содржи две (2) ексклузивни Паралели На Кралската Сина Основна Картичка, две (2) картички за вметнување и четири (4)Турција Црвена 2020 вметнете картички.

Избор на купувачи..