• Неодамнешно
АЛУМИНИУМ РАБ XD ТЕНЗИЈА 20X10in Хром Финиш, XD85821068218N
zoom_in

АЛУМИНИУМ РАБ XD ТЕНЗИЈА 20X10in Хром Финиш, XD85821068218N

DEN 1088.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD АЛУМИНИУМ Раб XD858 ТЕНЗИЈА 20 X10in Хром Финиш, XD85821068218 N Модел Број-XD858 Тензија Производителот Дел Број-XD85821068218 N Болт Шема-6 X139. 7 Офсет18 mm Задниот Простор-4.79.

Избор на купувачи..