• Неодамнешно
Колекцијата Ступел Дома Декор Божиќ Лама Xoxo Ѕид Плакета Уметност
zoom_in

Колекцијата Ступел Дома Декор Божиќ Лама Xoxo Ѕид Плакета Уметност

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата На Ступел Дома Декор Божиќ Лама Xoxo Ѕид Плакета Уметност носи чуден одмор забава во вашиот дом. Ова обесено парче ѕидна уметност го прикажува Нашиот празничен крзнен пријател Божиќната Лама и прави забавен додаток во дувлото или дневната соба. Направен е од литографски принт на дрво и се нуди во избор на достапни големини. Понудени во избор на достапни големини. За внатрешна употреба. Божиќ лама дизајн. Литографско печатење на дрво. Дрвена рамка. Спремен за бесење.

Избор на купувачи..