• Неодамнешно
Примарни Сребрени Сребрени Обетки Со Обрач Кладаг
zoom_in

Примарни Сребрени Сребрени Обетки Со Обрач Кладаг

DEN 384.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симбол на љубов, вера и пријателство, овие обетки Со обрач Кладаг се изработени од сребро обложено со родиум. Овие лесни обетки 22х21мм се прицврстени со затворачи за жица и спојка. Покажете ја Вашата ирска гордост со стил со овие шармантни обетки со обрач.Метална Тежина : 2,75 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обрач Кладаг Пол : женско затворање : Седло Метал : Сребрена Боја На Сребро : Бели Димензии : 22мм х 21мм лесен вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Жица и Спојка.

Избор на купувачи..