• Неодамнешно
24ВО Ws LED Full HD 16: HDMI VGA Blk 5ms Vsa
zoom_in

24ВО Ws LED Full HD 16: HDMI VGA Blk 5ms Vsa

DEN 2064.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

LED мониторот V7 24" Класа (23.6" vis) Е дизајниран со стил, високи перформанси на екранот и карактеристики за дома, работа и сѐ помеѓу, v7 LED236 W3 R-8 N 24-инчен led монитор со широк екран користи позадинско осветлување СО МАЛА моќност што придонесува за намален отпечаток на животната средина додека прикажува остри, блескави слики Во целосна HD 1920x1080p резолуција. Со ВЛЕЗОТ HDMI, поврзете се со ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, конзола за игри или двд-плеер, обезбедувајќи совршен повеќенаменски дисплеј. Спецификациите со високи перформанси вклучуваат 1.000 : 1 сооднос на контраст, осветленост од 250 гниди и време на одговор од 5мс. ОВОЈ ГОЛЕМ ЛЕД монитор СО широк екран Е одлична вредност и изгледа остро на секоја работна површина. 24ВО Ws LED Full HD 1920x1080 (23.6 Vis) 16 : 09 HDMI/VGA Blk 5ms Vsa е енергетски ефикасен со минимално производство на топлина за да се обезбеди продолжена, удобна употреба. 24 " големината на екранот што може да се види обезбедува спектакуларно искуство за гледање. 1.000 : 1 сооднос на контраст обезбедува одлично извршување за прикажување на најтемната црна и најсветлата бела боја. 5 мс одговор време го прави одличен за најновите акциони филмови, спорт или игри. Уживајте во јасна содржина и енергични нијанси со осветленост од 250 Гниди. 24 " големина на екранот со резолуција 1920x1080 обезбедува мајчин приказ На целосни hd видео извори без никаква деградација поради технологиите за земање примероци. Лер технологијата за позадинско осветлување обезбедува водечка во индустријата мала потрошувачка на енергија и помалку опасни материјали. 1920 х 1080 максимална резолуција за зачудувачки, жив резултат со оптимална употребливост на гледање. 75 Hz стандардна стапка на освежување ефикасно го намалува замаглувањето за да обезбеди остар дисплеј. 16 : 9 резолуција со широк екран совршен за гледање филмови, играње видео игри и продолжување со канцелариска работа.

Избор на купувачи..