• Неодамнешно
Купувачи Тешки Топката Планината 4 Капка П Н 1803055
zoom_in

Купувачи Тешки Топката Планината 4 Капка П Н 1803055

DEN 2079.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

КУПУВАЧИ ТЕШКИ ВЛЕЧЕЊЕ ТОПКАТА ПЛАНИНАТА 2 "х 2" едно парче цврсти фалсификувани стебло Одговара на сите 2 "приемник Цевки Црна Прав обложени за отпорност на корозија МВЛ : 2,000 фунти макс капка : 4 "1" дупка мгтв : 20,000 фунти (исто така достапни со 1-1/4" дупка : # од3056) КУПУВАЧИ ТЕШКИ ВЛЕЧЕЊЕ ТОПКАТА монтирање *.

Избор на купувачи..