• Неодамнешно
Плодни Цели Отсечени-Дебели Намалување На Сланина-Сува Отсечени Куче Третираат-5оз
zoom_in

Плодни Цели Отсечени-Дебели Намалување На Сланина-Сува Отсечени Куче Третираат-5оз

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Отворете торба Со плодни задоволства и веднаш ќе ја почувствувате разликата. Во Плодни, тие прават задоволства што имаат добар вкус колку што мирисаат. Предупредување-Плодните Цели Непредвидливи може да предизвикаат вашето куче да се лигави, трепери, завива и да покаже ненадеен зголемен интерес за сѐ што правите-не грижете се, овие реакции се сосема природни! Ништо не го носи вашето куче да трча како мирисот на свежа варена сланина. Целиот Отсечен Дебел Сланина Куче Третира се дебели месни парчиња кои ќе ги задоволат дури и најлудите желби! Плодните задоволства доаѓаат во различни текстури и разновидни вкусови широки како виножитото — одете напред, истражете го вкусно здравиот свет На Овошни Производи! Сланина! 100% ограничена состојка отсечени ленти направени од дебели парчиња сланина на кои вашето куче ќе трча во кујната. Едноставниот рецепт има само две состојки : сланина и природни вкусови. Ограничена состојка, рецепт без глутен и жито е идеален за кучиња со алергии или чувствителност. Нема нуспроизводи, полнила или вештачки состојки. со најквалитетни глобални состојки.

Избор на купувачи..