• Неодамнешно
Острење Систем
zoom_in

Острење Систем

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Содржи тркало за острење и тркало за полирање направени за да одговараат на која било мелница за клупа од 1/2" вратило. Користете ги овие тркала за да ставите професионален квалитет, остар брич, раб без брус на вашиот прибор за јадење. Секое тркало 8" х 3/4" ќе изостри 300-400 ножеви пред да бара реконструкција. Вклучува еден CW2. Лесен за употреба. Острење Систем.

Избор на купувачи..