• Неодамнешно
Предимензионирана Маица За Ѕвонење На Девојките на Леви, Големини 4-16
zoom_in

Предимензионирана Маица За Ѕвонење На Девојките на Леви, Големини 4-16

DEN 160.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете ретро во сегашноста Со Маичката За Ѕвонење На Леви. Има класична контрастна облога околу ракавите и деколтето со лого што дава изјави. Мека плетена маичка. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Контраст рингер трим на јака и полите. Логото на леви напред.

Избор на купувачи..