• Неодамнешно
Женска Половина Лизгање Со Детали За Чипка, Антистатички
zoom_in

Женска Половина Лизгање Со Детали За Чипка, Антистатички

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој антистатички Под Моменти класичен полу-лизгање со детали од чипка е дизајниран за прилагодено вклопување. Направен е од 100% најлон за да ви даде мазно, порамно и удобно вклопување. Можете да уживате во удобноста и елеганцијата во вашите секојдневни лизгања и долна облека што ќе ви се допаднат. Сигурно ќе ја подобри гардеробата на секоја жена! Достапно во должина од 27", 30" и 34". Жените Под Моменти Половина Се Лизгаат Со Детали За Чипка, Антистатички (Пакет од 2).

Избор на купувачи..