• Неодамнешно
Универзална Луксузна Повеќенаменска Хартија, Светла, лб., 11 17
zoom_in

Универзална Луксузна Повеќенаменска Хартија, Светла, лб., 11 17

DEN 466.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Премиум деловна хартија дизајнирана за беспрекорни перформанси на различни копири, печатачи и опрема за сликање. Идеален за канцелариски документи, апликации со голема брзина, презентации и предлози. Овој производ е направен од дрво што потекнува од заверена управувана шума. Боја Лок за подобрени бои и поостри текст, направете ги вашите документи да се истакнат. Големина : 11 "х 17". Боја на хартија : Светло бела. Тежина на хартија : 20 фунти. Листови по единица : 2500.

Избор на купувачи..