• Неодамнешно
Боб Биро, Издржан Даб
zoom_in

Боб Биро, Издржан Даб

DEN 1181.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боб бирото едноставно наведува дека сте во тек со времето, со неговиот индустриски изглед и мешањето на црн метал со издржан даб. Подебелиот дрвен врв е поддржан од полесни намалени црни метални заостанувања и носилки кои обезбедуваат цврста површина. Дизајнот кој сигурно ќе трае многу години ќе создаде совршен простор во вашиот дом. Правоаголна биро за пишување. Дрвена Маса Врвот. "У Облик" метална Нога. Црна прашок слој метална цевка. "Х" поддршка Назад. Димензии на производот : 22.00" L x 46.50" W x 28.00 " H. Тежина На Производот : 25.00 lb. Боја : Издржан Даб. https : // /sh/0td3yijprtp7wye/AAD1 XZoi H3vy RRHp V3 VYd Pl Ta/92396%2 C%2092915% 2 C%20 AC00906%20 AI.пдф?дл=0.

Избор на купувачи..