• Неодамнешно
Dorman CB75123PR Предната Лева Долна Суспензија Контрола На Раката И Топката Заеднички Собранието За Специфични Модели На Тојота Одговара изберете: 2004-ТОЈОТА ПРИУС
zoom_in

Dorman CB75123PR Предната Лева Долна Суспензија Контрола На Раката И Топката Заеднички Собранието За Специфични Модели На Тојота

DEN 5600.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема за специфични апликации на возилото. Водечкиот процес на евалуација во индустријата обезбедува непречено возење, стабилност на насоката и предвидлива динамика. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Целосна поправка-секое склопување вклучува претходно инсталиран топчест спој и чаури, заштедувајќи време и труд. Квалитетно инженерство-беше подложено на водечко тестирање во индустријата за да се обезбеди непречено, стабилно и безбедно возење. Издржливо дизајнирани-дополнителни премази нудат долготрајна отпорност на ' рѓа и корозија. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Приус : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

Избор на купувачи..