• Неодамнешно
Предност Хали Сребрени Реси Позадина
zoom_in

Предност Хали Сребрени Реси Позадина

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хали Сребрени Реси Позадина Од Предност. Современи и тропски комбинираат за да го создадат овој елегантен дизајн на реси. Сребрените нијанси и потресената оф-бела позадина ќе го подигнат изгледот на вашиот простор. Хали е непастирана, винил позадина. Пастата треба да се нанесе директно на хартијата за винил позадини. Оваа позадина има 25.2-во повторување со пад натпревар. Исто така е и Чистење и лупење. Хали Сребрени Реси Позадината доаѓа на ролна долга 21 на 33 стапки и покрива околу 57,8 квадратни метри. Предноста го прави украсувањето со позадина пристапно и достапно за секого. Трендовите на денешницата се изречени во прекрасни, буџетски дизајни кои одговараат на сметката за секој проект за украсување. Предност Хали Сребрени Реси Позадина Непастед винил материјал. Залепете ја хартијата. 25.2-во повторување, пад натпревар. Создава дијагонална шема секвенца. Чистење и лупење. Исчистете со сапун или благ детергент за чистење. Отстранете ја преостанатата подлога со раствор за отстранување сапун и вода или позадина. 21-во со 33-стапки долга ролна. Покрива околу 57,8 квадратни метри.

Избор на купувачи..