• Неодамнешно
Плано Риболов Четири-Фиока Справи Кутија
zoom_in

Плано Риболов Четири-Фиока Справи Кутија

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Плано Риболов Кутија За Справување Со Четири Фиоки Е кутија за справување за да ја однесете вашата риболовна игра на следното ниво. Плано Риболов Кутија За Справување Со Четири Фиоки користи 4 фиоки кои вклучуваат 4 лавици за мамки за складирање на многу справи. 100% отпорна на црви, пластична конструкција отпорна на удари, исто така, вклучува странични лавици за мамки за складирање дополнителни алатки и други мали предмети. Одлична вредност за цената, Ултра-разноврсната Кутија За Справување Со Четири Фиоки Plano нуди многу практичен простор за складирање. Покрај четирите лавици за мамки кои се идеални за складирање на мамки, оваа цврста кутија за справување вклучува систем со четири фиоки и голем простор за складирање на големо за сместување на справи и додатоци. Дон?нека недостатокот на простор ве спречи да ја понесете вашата омилена мамка. Плано Риболов Четири-Фиока Справи Кутија имате простор?veк бараше. Четири Фиока Систем. Големо Масовно Складирање. Четири Отстранливи Лавици За Мамки. Странично Складирање На Алатки.

Избор на купувачи..